עבודות איטום בסנפלינג

איטום בסנפלינג עם מרום צוקביצוע של עבודות איטום באמצעות סנפלינג מומלצת במיוחד כי זו השיטה היחידה שנותנת מענה למגוון בעיות שיכולות להופיע במעטפת המבנה שלכם, עם הפרעה מינימלית לסביבה.

בצורה זו אין הפרעה להתנהלות הרגילה שלכם – העובדים או הדיירים ממשיכים את שגרת החיים והעבודה כרגיל, עובדי הסנפלינג עושים את עבודתם ללא הפרעה להתנהלות תקינה של האנשים במבנה. החבלים, שמהווים את תשתית העבודה, נפרסים בתחילת כל יום ובסיומו מקופלים חזרה. הבעיות שיכולות להיווצר במבנה נגרמות עקב בלאי טבעי כגון נזקי שמש, אבק, אבנית, גשם, רוח ותזוזות הקרקע לצד בעיות אחרות ומאתגרות לא פחות, עקב עבודה לקויה. הסנפלינג מאפשר לבצע פעולות תחזוקה רבות כגון איטום, שיקום בטון, צביעה, חיזוקי שיש, התקנת מרזבים ועוד.

איטום

חשוב לטפל בנושא הזה בתשומת לב מקצועית, מדובר בנושא מורכב וחשוב, במידה ולא יטופל כראוי ובזמן, הנזק רק יגדל ויחמיר. מה שעשוי לגרום לעבודה מסבכת ומורכבת יותר ושמכך – בדרך-כלל יקרה יותר. פתרון הבעיה מורכב בראשונה מאבחון נכון ומדויק של מקור חדירת המים, שמוביל לביצוע מותאם תוך שימוש בחומרים האיכותיים והמתאימים ביותר.

איך תדעו אם יש בעיה באיטום החיצוני?

ברוב המקרים ניתן יהיה לזהות נזקי מים כמו נזילות, רטיבות, לחות, קילופים וסדקים.

עבודות איטום בסנפלינג

שיקום בטון

כאשר מבחינים בסדקים או התפוררות של הבטון במעטפת החיצונית של הבניין, יש לבצע שיקום בטון. בעבודה מסוג זה, אנחנו חוצבים בבטון הפגוע עד שמגיעים למקור הבעיה ומטפלים בברזלים הפגועים, לעיתים נדרש אפילו להחליף את הברזלים הפגועים בברזלים חדשים. כאשר מדובר בשטח קטן יחסית, מומלץ לבצע את העבודה בשיטת הסנפלינג. כאשר יש לשקם אזור גדול וכדי  לקבל את התוצאה הטובה והאיכותית ביותר, מומלץ להשתמש בפיגומים לקבלת תנאי גישה אופטימליים.

צביעת מבנים

על מנת לשמור על חזות הבניין יש צורך לתחזוקה תקופתית ובכלל זה צביעת המבנה. צביעת המבנה בסנפלינג היא הדרך המומלצת ביותר לביצוע עבודה המבטיחה חסכון במשאבי זמן וכסף מבלי להתפשר על איכות העבודה. לסיום, עבודות איטום בגובה ובסנפלינג הוא נושא הדורש מיומנות ומקצוענות רבה ודרוש לעבוד עם חברה מומלצת לסוג עבודות אלה. מרום צוק עבודות איטום בסנפלינג היא החברה המומחית לאיטום בסנפלינג ותשמח לעמוד לשירותכם בכל הנושא.

לפרטים נוספים על עבודות סנפלינג > לחצו על הקישור

ראו גם: איטום קירות חיצוניים | ניקוי חלונות

התקשר עכשיו
נווט אלינו