איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

גם בעידן הבנייה המודרנית המבטאת דגש לחיצוניות המבנה ועל היוקרה שהינה משדר – בניינים אלו אינם חסינים כנגד נזקי מזג האוויר ועלולים להינזק מליקוי נזילות, רטיבות ועוד. במיוחד כשהמבנה אינו זוכה לתחזוקה שוטפת וכאשר חומרי הבניה אינם איכותיים. משכך, מומלץ לבצע תחזוקה שוטפת הכוללת איטום קירות חוץ ולהיעזר בחברה מקצועית ומוסמכת בחוק המעניקה שירותי איטום קירות חיצוניים. בסנפלינג לקירות ובניינים מכל הסוגים.

חברת מרום צוק מתמחה בביצוע עבודות איטום בסנפלינג לקירות חוץ המבטיחות תוצאות איכותיות ברמת גימור מושלמת המונעת נזקי מזג אוויר לאורך שנים. צוות המומחים של החברה מלווים כל פרויקט איטום קירות חיצוניים בסנפלינג, תוך מיפוי דרכי הגישה למקומות מורכבים, באמצעות ציוד סנפלינג מקצועי וכלי עבודה מתקדמים המותאמים לעבודות סנפלינג בגובה.

שירותי איטום קירות חיצוניים כוללים:

  • עבודות בגובה של איטום קירות חיצוניים, החלפה וחיזוק אריחי חיפוי חיצוני.
  • טיוח ואיטום קירות חיצוניים בסנפלינג.
  • עבודות גובה לשיקום ואיטום קירות חוץ בגובה של מבנים, תפרים, סדקים וחלונות.
  • ייעוץ מקצועי ואישי לכל לקוח.

החברה מבצעת איטום קירות חיצוניים בסנפלינג למבנים גבוהים, מבני תעשייה ומגורים, תמ"א 38, אתרים גבוהים ומורכבים לגישה ובתים פרטיים בפריסה ארצית רחבה. החברה שמה דגש לערך הבטיחות ומשכך מקפידה על בטחון עובדיה ושמירה על תקנות העבודה בגובה ויישומן. צוות המקצוענים בתחום של איטום קירות חיצוניים בגובה הינם בעלי הסמכה מטעם החוק ומבוטחים לשעת פציעה חלילה.

איטום קיר חוץ בפעולה

 

איטום באמצעות כבלי סנפלינג

עבודות איטום בסנפלינג לקירות חיצוניים עם חברת מרום צוק המתמחה בתחום איטום באמצעות סנפלינג ועבודות בגובה. איטום בגובה באמצעות סנפלינג היא השיטה היחידה המספקת מענה למגוון בעיות המופיעות במעטפת המבנה. אנו מציעים מגוון םתרונות איטום ושירותים נוספים בתחום זה. ביצוע העבודה על ידי צוות מקצועי ומיומן המומחה בכל סוגי עבודת איטום בגובה.

יתרונות האיטום בסנפלינג

ביצוע עבודות איטום בסנפלינג מומלצת במיוחד מכיוון שזוהי השיטה היחידה הנותנת מענה מקצועי בנושא איטום קירות חוץ למגוון בעיות שיכולות להופיע במעטפת המבנה שלכם, עם הפרעה מינימלית לסביבה. בצורה זו אין הפרעה להתנהלות הרגילה שלכם – העובדים או הדיירים ממשיכים את שגרת החיים והעבודה כרגיל, עובדי הסנפלינג עושים את עבודתם ללא הפרעה להתנהלות תקינה של האנשים במבנה. החבלים, שמהווים את תשתית העבודה, נפרסים בתחילת כל יום ובסיומו מקופלים חזרה. הבעיות שיכולות להיווצר במבנה נגרמות עקב בלאי טבעי כגון נזקי שמש, אבק, אבנית, גשם, רוח ותזוזות הקרקע לצד בעיות אחרות ומאתגרות לא פחות, עקב עבודה לקויה. איטום בגובה באמצעות סנפלינג מאפשר לבצע פעולות תחזוקה רבות כגון איטום, שיקום בטון, צביעה, חיזוקי שיש, התקנת מרזבים ועוד.

חשוב לטפל בנושא איטום קירות חיצוניים בתשומת לב מקצועית ובאמצעות חברת איטום מומלצת שכן מדובר בנושא מורכב וחשוב, במידה ולא יטופל כראוי ובזמן, הנזק רק יגדל ויחמיר. מה שעשוי לגרום לעבודה מסבכת ומורכבת יותר ושמכך – בדרך כלל יקרה יותר. פתרון הבעיה מורכב בראשונה מאבחון נכון ומדויק של מקור חדירת המים, שמוביל לביצוע עבודות איטום בסנפלינג תוך שימוש בחומרים האיכותיים והמתאימים ביותר.

איך תדעו אם יש בעיה באיטום החיצוני?

ברוב המקרים ניתן יהיה לזהות בעיות איטום המובילות להתרופפות ציפוי טיח חיצוני שיוביל לסדקים ושברים בשכבת חיפוי הקיר החיצוני וכתוצאה מכך תגרום לנזקי מים כמו נזילות, רטיבות בעקבות לחות גבוהה, קילופים וסדקים שיגרמו בסופו של תהליך להרס קירות הבית. הדרך הנכונה ביותר לזהות את הבעיה היא לשים דגש רב על חזיתות המבנה ולוודא שאין סדקים וקילופים בשכבה החיצונית עד לטיח המבנה.

עבודות איטום בסנפלינג

שיקום בטון

כאשר מבחינים בסדקים או התפוררות של הבטון במעטפת החיצונית של הבניין, יש לבצע איטום קירות חוץ ושיקום בטון. בעבודה בתחום איטום קירות חיצוניים לרוב נדרש לחצוב בבטון הפגוע עד שמגיעים למקור הבעיה ומטפלים בברזלים הפגועים, לעיתים נדרש אפילו להחליף את הברזלים הפגועים בברזלים חדשים. כאשר מדובר בשטח קטן יחסית, מומלץ לבצע את העבודה בשיטת הסנפלינג. כאשר יש לשקם אזור גדול וכדי לקבל את התוצאה הטובה והאיכותית ביותר, מומלץ להשתמש בפיגומים לקבלת תנאי גישה אופטימליים.

 איטום בסנפלינג - שיקום מבנה

 Call Now