התקנת שלטים בגובה

התקנת שלטים בגובה

שילוט לעסק הוא עוד אחד מההליכים השיווקיים והפרסומיים להם זקוק בית העסק ועל כן עוד לפי שמבצעים התקנת שלטים בגובה, יש להשקיע מחשבה מעמיקה לצד תכנון מקדים. פרסום ושיווק בית העסק על ידי שילוט בגובה, היא הדרך היעילה ביותר בה בית העסק יכול לנקוט, על מנת להעביר את המסר השיווקי ו/או לפרסם שירות/מוצר שבית העסק מייצר או מעניק.

תקנות השילוט לעסקים

היה ובית עסק מבקש לקבוע שלט מכל סוג שהוא, עליו להבין כי קיימות תקנות שילוט לעסקים. התקנות הן ברורות ומחויבות על פי דין וביניהן מדובר על גודל השלט, על גודל האותיות, מיקום השלט והצבעים שלו וכו', כך שחשוב להכיר את סך הסעיפים בטרם מוציאים לפועל את הדפסת והתקנת השלט. מעבר לחקיקה, לכל עירייה יש את התקנות הייחודיות שלה ועל כן (ושוב לפני הדפסת השלט), חשוב לבחון אל מול העירייה ולבדוק גם את התקנות שלה.

ניקוי חלונות בגובה בהיכל טוטו באמצעות במת הרמה

סוגי שלטים לעסקים

כל בית עסק באשר הוא צריך לקבל החלטה מושכל באשר לשלט אותו הוא רוצה להתקין בכניסה לבית העסק ו/או בשלטי חוצות. סוגי השלטים שקיימים לעסקים הם שונים ומגוונים ובין היתר : שלטי חוץ מחומרי גלם שונים, שלטי פנים להתמצאות בתוך מבנה, שלטים לעסקים עליהם יודפסו לוגו החברה ואינפורמציה שיווקית, עמודי שילוט והכוונה, שלטי אותיות (מחומרי גלם שונים) ,קופסאות שילוט עם תאורה – כלומר שילוט מואר, שלטים לעסק על ידי דפוס דיגיטלי וכיוצא בזאת.

כאמור פתרונות שילוט לעסקים הם רבים ומגוונים, כך שכל עסק צריך לקבל החלטה באשר לשלט המועדף עליו, תוך הבחנה ברורה באשר לגודל העסק, לאופי בית העסק וכיוצא בזאת. חשוב לזכור כי השלט הנבחר הוא השלט אשר מציג את בית העסק ולכן חשוב להקפיד על העיצוב שלו הן ברמת הגודל הצורה הצבעים ועוד. זכו – השלט הוא שישפיע על חשיפת בית העסק בין אם זהו עסק קטן או תאגיד עצום.

התקנת השלטים בגובה

כדי להפוך שלט לאפקטיבי יותר, חשוב לבחור את המיקום בו הוא יוצב ובין היתר בגובה החלון הפונה אל הכביש, אזי השלט קריא יותר וכפועל יוצא הוא יגיע ליותר אזרחים שיחלפו על פניו (כל אזרח שנחשף לשלט, עתיד להיות לקוח פוטנציאלי ועם עוד קצת עבודה שיווקית הוא יהפוך ללקוח בפועל). התקנת שלטים בגובה, דורשת התמקצעות של חברה אשר במקביל עובדת בהתאם לתקני הבטיחות המחמירים ביותר וזאת כדי למנוע תאונות אשר יכולות להתרחש במהלך העבודה – עבודה בגובה היא עבודה מסוכנת ויש לקחת זאת בחשבון.

על פי רוב, חברות שמבצעות עבודות בגובה, יבצעו לא רק התקנת שלטים, אלא גם ניקוי חלונות לעסקים ועוד, כך שאתם יכולים לאתר את החברה המומלצת ביותר לביצוע העבודה לה אתם זקוקים ולעיתים יהיה זה נכון לשלב בין השניים וטרם התקנת השלט לנקות את חלונות המשרד ורק בסיום לבצע את ההתקנה.Call Now