מחירון עבודות סנפלינג

מחירון עבודות סנפלינג

תחום הסנפלינג החל להתפשט למקומות רבים לרבות עבודות בגובה. יש היום מגוון של עבודות סנפלינג הדורשות כישורי גלישה בכבלי סנפלינג כמו ניקיון חלונות בגובה או שיפוץ ושיקום מבנים בגובה או תלייה של שלטי פרסום בגובה ועוד. החוק בישראל אומר שכל עבודה שמתבצעת בגובה תבוצע רק על ידי מי שהוכשר והוסמך לכך. לצערנו יש הרבה תאונות וחבלות בכל מיני אתרי בנייה, שבמידה והיו נעזרים באנשים שהוסמכו לסנפלינג היה ניתן למנוע אותם.

אחד השיקולים לביצוע עבודות גובה בסנפלינג תהיה העלות. המחירים יכולים להיות גבוהים כיוון שהעבודה מתבצעת במיקומים שמהווים סכנה ולכן תידרש מיומנות גובהה, אך יחד עם זאת מדובר במקומות שהגישה אליהם היא רק דרך סנפלינג, כשהגלישה אליהם היא מלמעלה למטה על במות הרמה ולכן לא תהייה ברירה אלא רק להיעזר בכל עבודות גובה בסנפלינג.

תמחור לפי סוג העבודה

כמו בכל עבודה, מה שיקבע את המחיר במקרה זה יהיה תלוי במורכבות העבודה וחשוב לזכור שכל חסכון עלול להסתיים בהוצאות מיותרות בעתיד. לכל סוג עבודה יהיה תמחור שונה. במקרה של שיקום ושיפוץ מבנה שזה למעשה תחזוקה שתמנע הדרדרות והתפוררות של המבנה, חשוב יהיה לבצע כל שלוש שנים, על מנת לבצע תיקונים. במידה ויש דלדול של חומר או בלאי שהוא נחשב לבלאי טבעי כמו רטיבות עובש ועוד, אלו נזקים שכדאי לתקן בזמן אחרת העלות תהפוך להיות גבוהה הרבה יותר ועשויה לעלות אלפי שקלים עד למאות שקלים.

כמו כן, גם איטום קיר חיצוני שמטרתו למנוע נזקים עתידיים, תהיה עבודה שתחייב כישורי סנפלינג והעלויות יגיעו לעשרות אלפי שקלים וזאת במידה ולא נוצרו סדקים חריגים במבנה.
גם צביעה של הקירות החיצונים של המבנה יגיע לכמה אלפים בודדים, מדובר בעבודה שנעשית אחת לכמה שנים והיא תכלול בתוכה בדיקה של מצב הקירות ובמידת הצורך יתבצע איטום ותיקונים קלים.

כמו כן, גם ניקוי חלונות בגובה מחירו יאמוד על כמה אלפי שקלים.

מה כולל מחיר העבודה בסנפלינג בגובה?

מחיר עבודות גובה בסנפלינג ייגזר משני אלמנטים – דרגת הסיכון ומורכבות העבודה. עבודת גובה בגובה רב, יצריכו הכשרה והסמכה מטעם משרד התמ"ת.
אמנם מדובר בעבודה יעילה מאוד, אך יחד עם זאת היא כוללת צוות של שלושה אנשים מנוסים שהוכשרו במיוחד לסוג עבודות אלה. כל צוות עובר מבחן ומתעדכן בכל שינוי. כל אחד מקבל תפקיד, אחד אחראי על איטום קירות חיצוניים, אחד על הצביעה ואחד ימצא על הקרקע ויפקח על העבודה וידאג למלאי החומרים וכלי העבודה.

ניקוי חלונות בגובה לדירות

באופן טבעי, בתחומי עבודות סנפלינג תהיה עלות שכרוכה בתוספת סיכון שתגולם במחיר שזה למעשה הביטוח שיתאים לכל עובד. כמו כן, יש אחראיות על כל עבודה שמתבצעת ובמידה ומתעוררת בעיה, החברה מחויבת לתקן כל פגם ולבצע מקצה שיפורים במידת הצורך.Call Now