כמה עולה ניקוי חלונות בגובה

כמה עולה ניקוי חלונות בגובה

כיצד נקבע מחיר ניקוי חלונות?

בניגוד לדעה הרווחת, אין איזשהו מחיר למטר, לחלון או לשעה. המחיר נקבע ממספר פרמטרים המשתנים מפרוייקט לפרוייקט.
תחילה, נתאים את אופן הגישה לחלונות. ניתן לבצע את פעולת ניקוי החלונות בגובה באמצעות סנפלינג, במות הרמה, או אוסמוזה הפוכה. לכל שיטה יש את היתרונות שלה, אבל מבחינת מחיר, אופציית במת ההרמה תהיה לרוב היקרה ביותר עקב עלות שינוע והשכרה של הבמה. עבודה בעזרת מערכת אוסמוזה תהיה זולה יותר בגלל שאין צורך לעבוד בזוגות כמו שהחוק דורש בעת ביצוע עבודות סנפלינג או במת הרמה.

סוג הלכלוך הוא גם אחד המשתנים.

לכלוך רגיל ושגרתי (אבק וחול) ניתן להסיר בצורה מהירה באמצעות מסבנת רטובה ומגב לייבוש, או לחילופין באמצעות מערכת אוסמוזה הפוכה. לעיתים אנחנו נדרשים להסיר שאריות בניה מהחלונות (לדוגמא חומרי איטום, בטון וצבע). ניקוי זה יבוצע בעזרת סכין מיוחדת – תהליך ההסרה מאט משמעותית את העבודה ומכאן המחיר עולה. בנוסף לפעמים מצטברת על החלון אבנית, וכדי להסיר אותה נצטרך למרוח על החלון חומרים ייעודיים. תהליך המריחה והסרתהאבנית מאט אותנו משמעותית ולכן יקר יותר.

ניקוי חלונות בסנפלינג

אתר העבודה

בבניינים מסויימים יש תנאים מגבילים שמייקרים את הפרויקט (לדוגמא רוח). ישנם בניינים שנמצאים במיקום בעייתי מבחינת רוחות – רוח חזקה מדי שמקשה, ולעיתים מונעת את העבודה, מערבולת רוחות שעלולה ללכלך את מה שכבר נוקה ועוד. כח המשתנים האלה, מעלים את המחיר.

כמות הניקוי השנתית

במרבית הבניינים, מספיק לבצע את הניקוי פעמיים בשנה. אם הבניין ירצה להיכנס לשגרת ניקיון קבועה וגדולה, תינתן הנחה במחיר הסופי.

אז כמה זה עולה?

ובכן, מחיר ניקוי חלונות בגובה משתנה בין בניין לבניין והוא אינו קבוע, כי אין למעשה מחיר למטר או מחיר פר חלון.
המחיר תלוי במורכבות הגישה לחלון וכאן נכנסת המומחיות שלנו בפתרון יעיל לגישה בטוחה ומשתלמת.
ברוב המקרים נצליח להגיע לכל החלונות בעזרת ציוד הסנפלינג שברשותנו וזאת למעשה הדרך הכדאית לשני הצדדים. העובד יגיע כך לחלון, יתמקם בצורה אופטימלית ובטיחותית, ינקה אותו וימשיך לחלון הבא.

במקרים בהם לא ניתן להגיע לחלון באמצעות ציוד הסנפלינג, יהיה אפשר להשתמש בבמות הרמה ומנופים. דבר זה מעלה את מחיר הניקוי מאחר וצריך להוסיף את עלות השכרת המנוף והמפעיל. כמו כן, קצב העבודה יותר איטי מאשר ניקוי בסנפלינג.

אוסמוזה הפוכה הינה שיטה נוספת לניקוי חלונות. בשיטה זו נעזר במכונה המטהרת את המים וגורמת לטיפות להחליק מהחלון מבלי להשאיר סימנים. המוטות עשויים קרבון ויכולים להגיע לגובה של עשרות מטרים. הניקוי בה יותר איטי מניקוי בסנפלינג אך במקרים בהם לא ניתן להשתמש בניקוי בסנפלינג, זאת דרך מומלצת.

אם החלון לא גבוה מדי אפשר לנקות אותו באמצעות מוט טלסקופי. המוטות עצמם מגיעים לגובה רב, אך מעל 7-8 מטר כבר אין "אחיזה" טובה למחזיק המוט ומומלץ להיעזר במוטות האוסמוזה הפוכה.

בשורה התחתונה אין איזשהו מחיר קבוע שנוכל לציין כאן מכיוון שבכל בניין דרך העבודה היא שונה ולכל הנהלת בניין יש את הדרישות שלה. לכן, לפני כל הצעת מחיר, אנחנו מגיעים לבנין, מבצעים סיור בשטח, ולאחר פגישה בה אנחנו מבינים את הצרכים והציפיות שלכם – אנחנו שולחים הצעת מחיר בהתאם.Call Now