ניקוי בגובה בבניין משרדים

ניקוי בגובה בבניין משרדים

ניקוי חלונות בבניין משרדים

ניקיון של חלונות יכול להישמע כמו עוד עבודת ניקיון שגרתית בבית, אך ישנם מקרים בהם ניקיון חלונות היא משימה מורכבת ולא פשוטה, משימה שדורשת מיומנות ומקצועיות כאחד. זה כשמדובר בניקוי חלונות גבוהים בבניין משרדים. בעת ניקוי חלונות למשרדים יידרשו לא פעם להגיע לגובה הבניין ולבצע את הניקיון בסנפלינג, זאת לא יוכלו לעשות צוות רגיל שמומחה לניקיון משרדים.

ניקיון חלונות גבוהים הוא מומחיות בפני עצמה. את הניקיון עושים בשימוש מים טהורים, מים שלא מותירים שום סימן על הזגוגית והופכים את העבודה לקלה ויעילה. כל העבודה תתבצע על ידי צוות סנפלינג מיומן, שמסוגל לשהות בגובה, וצוות ששייך לחברת ניקיון מוסמכת בעלת רישיונות מתאימים. במידה ותבקשו לנקות את חלונות המשרד שלכם, מומלץ לפנות לחברת אחזקת מבנים מקצועית לפרטיים ועסקים שתספק לכם את הכל התנאים הללו ותבטיח לכם חלונות משרד טהורים וקורנים.

חלונות בגובה

כל מבנה לרבות מבנה שבנוי לגובה דורש ניקיון מדי כמה חודשים. לכל חלון יש נטייה לאגור אבק ושכבת לכלוך של פיח שעולה למעלה מכל המכוניות, לרבות בערים הגדולות והסואנות. כשמדובר בחלונות שנמצאים בשחקים, נאלץ לא להסתפק בחברת ניקיון רגילה ונתור אחר חברה שמיומנותה תהיה ניקוי חלונות בסנפלינג בבניין משרדים. חברה שמתמחת בניקיון של משרדים ומחזיקה צוות עובדים מיומן שמנוסה בעבודה, חברה שדורשת מספר מיומנויות, שמחזיקה בכל הכלים, החומרים והמכשור הדרושים לביצוע עבודה זו על הצד הטוב והבטוח ביותר.

שיטת העבודה

בכדי להגיע לגבהים הללו יש צורך בטיפוס באמצעות חבלים שמהודקים היטב לגג הבניין. העובד של החברה קושר עצמו לחבל באזור המותניים וגולש בזהירות לצד הקיר החיצוני. הוא מחזיק על הגב את כל החומרים עבור עבודת הניקיון וחובש על ראשו קסדה. באופן יסודי ומקצועי כאחד הוא מתחיל לקרצף ולנקות את החלונות עם כל הציוד שבידו באמצעות מים טהורים נטולי מלחים שמונעים הצטברות של אבנית, פחם או כל לכלוך בתום הניקיון.
כל העבודה למעשה נעשית ידנית והשליטה של העובד שמנקה היא מקסימלית, לכן כך גם תצא העבודה, ללא שום פספוס של אבק ולכלוך. העובד מנקה את כל הזגוגיות ומבריק אותן ומחזיר להן את הברק והשקיפות. בכל מהלך עבודת הניקיון, העובד שומר על קורדינציה וזהירות, לא בכדי כל צוות העובדים שמנקים באמצעות סנפלינג נדרשים להיות בכושר גופני טוב במיוחד ושקולים.

ניקוי חלונות בסנפלינג

חברת ניקיון אמינה

כל בניין משרדים ישאף בחלונות שמשרים יופי רענן ותחושת ניקיון, אך לפני כל בחירה של חברת ניקיון למשרדים שלכם חשוב שתבדקו אילו שירותים היא מציעה ואם אכן היא מחזיקה צוות מיומן לעבודות ניקיון בגובה ובסנפלינג. רק לאחר מכן, בדקו המלצות וביקורות אודותיה. עוד חשוב שהחברה תבטח את כל העובדים שלהם ששוהים זמן רב בגובה, וחשוב שכל הרתמות אליהן הם קשורים יהיו איכותיות וחזקות.Call Now