ניקוי חלונות בשיטת אוסמוזה הפוכה

ניקוי חלונות בבניינים רבי קומות הוא אחד הדברים המטרידים ביותר. בדרך כלל גם כשמנקים את הבית לא מגיעים לניקיון החלונות, יש בתים רבים בהם מגיעים אל החלונות רק לפני פסח או אולי עוד פעם אחד בשנה, וזה כשמדובר על הצד הפנימי של החלונות. ומה עם הצד החיצוני? כשמדובר על חלונות גבוהים זה כבר הופך למורכב ממש ובמקרים רבים דוחים עוד ועוד את הניקיון מכיוון שהוא מצריך בעלי מקצוע שונים. אז מה הפתרון? הכירו את שיטת ניקוי חלונות בשיטת אוסמוזה הפוכה, שיטה שהולכת והופכת ליותר ויותר שימושית.

מהי שיטת האוסמוזה ההפוכה

ניקוי חלונות על ידי מערכת אוסמוזה הפוכה הוא בעצם ניקוי החלונות עם 100% מים ללא אבנית או מינרליים שיש במים רגילים. אוסמוזה הפוכה היא תהליך בה המים מופרדים מהאבנית כך שכל הלכלוך לא מתערבב בהם וניתן לעשות שימוש במים נקיים לגמרי. טיהור מים בשיטה זו מונע כתמים שישארו על החלונות – רוב המים יחליקו מהחלון ולא יתייבשו עליו. ואלו שכן, יהיו כל כך נקיים כך שלא ישאירו סימנים על החלון. הניקיון עצמו מתבצע על ידי מברשת המחוברת מוט טלסקופי לניקוי חלונות אשר מתחבר למתקן ההתפלה של המים. בעזרת המוט הטלסקופי המתכוונן נוכל להגיע למקום שרצינו.

 

ניקוי חלונות בגובה - אוסמוזה הפוכה

 

תהליך ניקוי חלונות באוסמוזה הפוכה

בעת תהליך ניקוי חלונות בגובה באמצעות אוסמוזה הפוכה אנשי הצוות שלנו משתמשים במכשיר ייעודי המבצע את פעולת האוסמוזה. מכשיר האוסמוזה קל לתפעול ומאפשר ניידות ודינמיות לאורך כל התהליך. אנחנו מגיעים אל השטח, פורסים את המוטות הטלסקופיים, מחברים את המכונה למקור מים, מחברים אותה לחשמל (חשמל ביתי רגיל, אין צורך בתשתית תלת פאזי) ומתחילים לעבוד.

בקצה המוט ישנה מברשת מיוחדת שאליה מוזרמים באופן קבוע המים שעברו את תהליך האוסמוזה ההפוכה. המברשת מאפשרת לנו לשפשף את החלונות ולהסיר לכלוך עיקש, כל זאת מבלי לשרוט את החלון. יש לעבור על כל חלון כמה פעמים כדי לקבל את התוצאה הרצויה. בעזרת תהליך זה ניתן לבצע ניקוי חלונות יסודי בזמן קצר יחסית הנובע מאיכות המים שבהם אנו נעזרים לשטיפה ובכך שלא נדרש מעבר נוסף של ייבוש החלונות.

יתרונות אוסמוזה הפוכה בניקוי חלונות

הנה כמה יתרונות שיש לניקוי חלונות באמצעות אוסמוזה הפוכה. ראשית, אפשר להגיע עם המוט הטלסקופי עד לגובה של 20 מטר ולהגיע באמצעותו לנקודות ספציפיות מאוד שקשה להגיע אליהן בכל דרך אחרת.

בניגוד לניקוי חלונות בסנפלינג ולניקוי חלונות באמצעות במת הרמה, תפעול מערכת האוסמוזה אינו מחייב הימצאות שני אנשים בשטח, מה שגורר מחיר גבוה יותר ולכן בעבודות קטנות נעדיף את שיטת האוסמוזה. בבניינים נמוכים בהם ישנן חנויות או חנויות שבלתי אפשרי לחסום לטובת במת הרמה, נעדיף לעבוד עם אוסמוזה הפוכה שהיא הרבה יותר קטנה וניידת מאשר במת הרמה.

 

יצירתיות ועבודה איכותית

היום אפשר להגיע לכל חלון ולתת לו את הטיפול הראוי, להפוך אותו לחלון מבריק לתקופה ארוכה ולכזה שניתן יהיה לראות דרכו בבירור וללא כתמים. אם אתם מתלבטים באיזו שיטה לבחור בכדי לנקות את החלונות שלכם, צרו איתנו קשר, ואנחנו נדאג לתת לכם את הפיתרון הטוב ביותר, בין אם זה סנפלינג, במת הרמה או אוסמוזה הפוכה.Call Now