ניקוי חלונות בגובה

ניקוי חלונות מקצועי בסנפלינג

בעידן הבניה המודרנית, בו נעשה שימוש הולך וגובר בזכוכיות וחלונות בחזיתות הבניינים, חשוב לשמור על תחזוקת ניקיון קבועה. תחזוקה נכונה וקבועה, תוביל ותשמר את המבנה נקי, מרשים ואסתטי. בנוסף, יימנע נזק גדול יותר שעלול להיגרם עקב חוסר ניקיון והשפעת נזקי טבע (כמו פיח, אבק, שמש, אבנית, חול וכו') על הזכוכית בפרט ועל המבנה בכללי.

בשלב תכנון הפרויקט, יש להתאים את שיטת העבודה תוך התחשבות במגוון משפיעים. השיטה הפופולארית ביותר הינה שיטת הסנפלינג, אך בחלק מהמקרים יש להשתמש בשיטות אחרות כמו במות הרמה, מנופים, פיגומים חיצוניים חשמליים ומוטות אוסמוזה.

לחברת מרום-צוק יש את הניסיון, הידע והפתרון לכל שיטת עבודה, ובכך מבטיחה גישה לכל חלון וחלון. דבר זה יביא לתוצאה הטובה ביותר ברמת הניקיון הכי גבוהה שניתן.

בעבודת הסנפלינג, יש לבדוק את גג הבניין, ולוודא כי קיימים בו נקודות עיגון, המאושרים על-יד מהנדס לעבודת הגלישה. במידה ולא קיימים נקודות אלה, חברת מרום-צוק תתקין את העוגנים לפי דרישות משרד העבודה ותדאג לכל האישורים הבטיחותיים הנדרשים. לאחר אישור הגג לעבודה, תוך עדכון הממונה במשרד העבודה, ניתן להתחיל לעבוד.

כאמור, עבודת ניקיון החלונות בסנפלינג, תעשה על-ידי צוותים בעלי תעודות בלבד ובעלי ניסיון רב בתחום הסנפלינג וניקוי חלונות.

לכל פרויקט, מוצמד מנהל מקצועי בשטח שיהיה אחראי על ביצוע העבודה בצורה הבטוחה והנקייה ביותר.
בתחילת כל יום ציוד העובדים ייבדק לתקינות בטיחותית ויבוצע תיאום מול מנהל האחזקה של הבנין. בנוסף, שטח העבודה יסומן כשטח סגור למעבר לצורך בטיחות העוברים ושבים. פרוטוקול זה בהתאם לדרישות משרד העבודה לצורך ביצוע עבודה בצורה בטיחותית ובטוחה, הן לצוות המקצועי והן לעוברי אורח שונים.

ניקוי חלונות בשיטת הסנפלינג יתבצע על-ידי הקמת מערכת חבלים, כך שלכל גולש סנפלינג יהיו שני חבלים, חבל גלישה וחבל אבטחה אליו מחובר אביזר מונע נפילה. עובדי החברה מצוידים בציוד תקני, בטיחותי ומתאים לביצוע העבודה הנדרשת. בסיום העבודה, ייעשה סיור עם מנהל האחזקה המאשר את העבודה לשביעות רצון הלקוח.

 

למידע נוסף אודות ניקוי חלונות לבתים פרטיים וניקוי חלונות לעסקים > ניקוי חלונות מחיר

ראו גם: צביעת מבנים

 

עבודות ניקוי חלונות בגובה ובסנפלינג                       ניקיון חלונות בסנפלינג עם חברה מומחית בתחום

התקשר עכשיו
נווט אלינו