ניקוי חלונות בגובה

בעידן הבניה המודרנית, בו נעשה שימוש הולך וגובר בזכוכיות וחלונות בחזיתות הבניינים, חשוב לשמור על תחזוקת ניקיון קבועה. תחזוקה נכונה וקבועה, תוביל ותשמר את המבנה נקי, מרשים ואסתטי. בנוסף, יימנע נזק גדול יותר שעלול להיגרם עקב חוסר ניקיון והשפעת נזקי טבע (כמו פיח, אבק, שמש, אבנית, חול וכו') על הזכוכית בפרט ועל המבנה בכללי.

לחברת מרום צוק יש את הניסיון, הידע והפתרון לכל שיטת עבודה, ובכך מבטיחה גישה לכל חלון וחלון. דבר זה יביא לתוצאה הטובה ביותר ברמת הניקיון הכי גבוהה שניתן. אנו מתמחים בעבודות ניקוי חלונות בגובה בשימוש מגוון כלים כולל סנפלינג, פיגומים, מנופי הרמה ועוד. אנו מתמחים בכל הסוגים של ניקוי חלונות גבוהים ומעניקים את שירותינו לעסקים, פרטיים, מוסדות וארגונים שונים.

ניקוי חלונות בסנפלינג

בשלב תכנון הפרויקט, יש להתאים את שיטת העבודה תוך התחשבות במגוון משפיעים. השיטה הפופולארית ביותר הינה שיטת הסנפלינג שנעשה על ידי צוות מקצועי ומוסמך בעבודת ניקוי בסנפלינג. בחלק מהמקרים יש להשתמש בשיטות אחרות כמו במות הרמה, מנופים, פיגומים חיצוניים חשמליים ומוטות אוסמוזה.

בעבודת ניקוי חלונות בסנפלינג, יש לבדוק את גג הבניין, ולוודא כי קיימים בו נקודות עיגון, המאושרים על-יד מהנדס לעבודת הגלישה. במידה ולא קיימים נקודות אלה, חברת מרום צוק בעלת הניסיון בתחום של ניקוי חלונות גבוהים וכמו כן גם ניקוי חלונות לעסקים תתקין את העוגנים לפי דרישות משרד העבודה ותדאג לכל האישורים הבטיחותיים הנדרשים. לאחר אישור הגג לעבודה, תוך עדכון הממונה במשרד העבודה, ניתן להתחיל לעבוד.

כאמור, עבודת ניקיון חלונות בגובה תעשה על-ידי צוותים בעלי תעודות בלבד ובעלי ניסיון רב בתחום הסנפלינג או ניקוי חלונות גבוהים. לכל פרויקט, מוצמד מנהל מקצועי בשטח שיהיה אחראי על ביצוע העבודה בצורה הבטוחה והנקייה ביותר. בתחילת כל יום ציוד העובדים ייבדק לתקינות בטיחותית ויבוצע תיאום מול מנהל האחזקה של הבניין. בנוסף, שטח העבודה יסומן כשטח סגור למעבר לצורך בטיחות העוברים ושבים. פרוטוקול זה בהתאם לדרישות משרד העבודה לצורך ביצוע עבודת ניקוי חלונות בסנפלינג בצורה בטיחותית ובטוחה, הן לצוות המקצועי והן לעוברי אורח שונים.

ניקוי חלונות בגובה יתבצע על-ידי הקמת מערכת חבלים, כך שלכל גולש סנפלינג יהיו שני חבלים, חבל גלישה וחבל אבטחה אליו מחובר אביזר מונע נפילה. עובדי החברה מצוידים בציוד תקני, בטיחותי ומתאים לביצוע העבודה הנדרשת. בסיום העבודה, ייעשה סיור עם מנהל האחזקה המאשר את העבודה לשביעות רצון הלקוח. אנו במרום צוק מתמחים בכל הסוגים של ניקוי חלונות לעסקים במבנים גבוהים לכל סוגי העסקים, המוסדות, הארגונים והלקוחות הפרטיים.

חשוב לזכור: לפני בחירת חברה לניקוי חלונות בגובה עשו את כל הבדיקות הנדרשות על מנת לוודא שהחברה בעלת כל ההסמכות הנדרשות ובעלת הידע והניסיון המקצועי לעשות בתחום

למידע נוסף השאירו פרטים באמצעות הטופס

ניקוי חלונות בסנפלינג
ניקוי בסנפלינג


Call Now