ניקוי חלונות לבית

מרום צוק פתרונות גישה בע"מ מתמחים במתן שירותים הכוללים ניקוי חלונות בבתים פרטיים, וכמו כן ניקוי חלונות לבית ברב קומות באמצעות מגוון שיטות שונות הכוללות: סנפלינג בגובה, במות הרמה, מנופים, מוטות טלסקופיים, סולמות ועוד. חברתנו מעניקה שירותי ניקוי חלונות לבתים ללקוחות פרטיים ועסקיים תוך הצבת סטנדרט גבוה ובלתי מתפשר על בטיחות, איכות ושירות בהתאם לתקנות הבטיחות של משרד המסחר והתעשייה.

במשאל שנערך בירחון נשים אמריקאי לפני כמה שנים, ניקוי חלונות נבחר למשימה הביתית המאוסה ביותר. העבודה הזו דורשת לוליינות יוצאת דופן והפגנת כישורים של מטפס הרים, מתעמלת אולימפית ומרים משקולות לסירוגין. זו כנראה עבודת הבית היחידה שניתן להגדיר כבאמת מסוכנת. בכל שנה נרשמות פציעות ואפילו מקרי מוות כתוצאה מניקוי חלונות בבתים.

שני צדדים לכל חלון

ממש כמו למטבע גם לחלון שני צדדים. הצד הפנימי והצד החיצוני. אם ניקוי חלונות בצד הפנימי הוא משימה מתישה, הדורשת מאתנו לטפס על השיש במטבח או על סולם בסלון ולמתוח את גופנו, ניקוי צדו החיצוני של החלון הוא עניין הרבה יותר קשה שמשלב סכנת נפשות עם סט נוסף של בעיות. במשאל קטן שערכנו בין מכרינו התברר שהישראלים נוקטים בשתי גישות שונות בניקוי הצד החיצוני של החלון: 'הליכה על הסף' ו'פירוק והרכבה'.

'הליכה על הסף', היא הגישה שמאמצים הגמישים האמיצים בניקוי חלונות בבתים פרטיים, מניחים חצי גוף מחוץ לחלון, עומדים כשרגל אחת עומדת על סף החלון והשנייה מנסה לעגן נקודת יציבה בתוך הבית, הידיים ממלאות תפקיד דומה – יד אחת אוחזת במסגרת החלון כסגולה מפני התרסקות ואילו השנייה אוחזת סמרטוט רטוב ועושה כמיטב יכולתה להגיע לקצוות הרחוקים של החלון. בדרך כלל בהצלחה חלקית בלבד.

גישת 'פירוק והרכבה' היא הגישה שמאמצים החזקים, שלא חוששים לפרק חלון במשקל של שלושים קילוגרם מהציר ולהניח אותו על הקרקע. בהנחה שהשלב הזה עבר בהצלחה ללא ריסוק החלון, תגלו שאכן קל ופשוט לנקות חלון הנשען על קיר החדר. בהמשך תגלו שהרבה יותר קל לפרק חלון מהמסגרת מאשר להרכיב אותו בחזרה. אנחנו ממליצים שתשקלו גישה שלישית – פנייה למומחים בניקוי חלונות לבית שישלשלו כבלי סנפלינג מגג הבניין, יצטיידו בדלי קטן מלא במי סבון ויעשו את המשימה במקומכם.

המקצוענים בניקוי חלונות בבתים

עבודות גובה צריך להשאיר למקצוענים, אפילו כאשר מדובר בעניין שעל פניו נשמע טריוויאלי, כמו ניקוי חלונות לבית. מאחר שבעשור האחרון מגדלי מגורים הפכו לברירת המחדל שהחליפה את השיכון הישראלי המסורתי, הצורך בגורם מקצועי שמתמחה בניקוי חלונות בגובה רק מתעצם. בבניינים משותפים רבים הבינו את הטריק, ופעם או פעמים בשנה מזמינים מקצוענים שעושים עבודת ניקוי חלונות בסנפלינג.

ביצוע עבודות גובה בסנפלינג דורש מיומנות גבוהה, ציוד גלישה מורכב ברמת תחזוקה גבוהה – כמו עבודות גובה אחרות זה לא זול. מצד שני היתרון במגדל מגורים עם ארבעים או חמישים דירות, היא שהעלות מתחלקת על פני כולם. כך שתמורת כמה עשרות שקלים למשפחה (שיכולים מראש להיות מגולמים בתשלום הוועד החודשי) כמעט כל בניין בישראל יכול להרשות לעצמו חלונות מבריקים ומצוחצחים, ככה שאתם נשארים להתמודד רק עם הצד הפנימי של הבית ותמיד יכולים להפיל את המטלה על המנקה.

ניקוי חלונות בגובה

לפרטים נוספים ומחירון אנא מלאו את הטופס ונחזור בהקדםCall Now