ניקוי חלונות לקראת החגים בבנייני מגורים ועסקים

ניקוי חלונות לקראת החגים בבנייני מגורים ועסקים

בנייני מגורים רבי קומות, בנייני משרדים ובתי מלון, נוטים לצבור לא לעט לכלוך ואבק במהלך השנה. בחורף גורמות הרוחות לחדירה של לכלוך לקומות הללו, בעיקר בגובה. הרוח נושאת איתה אבק ולכלוך אחר, שהופך עם הזמן למטרד. הפתרון המקש לכאורה הוא ניקוי חלונות וקירות מחוץ המבנה. מהן השיטות לניקוי הקירות החיצוניים במבנה? מה התועלת בניקוי המבנה מבחוץ דווקא? היכן ניתן להשיג צוות לניקוי חיצוני של המבנה? בשורות הבאות נעסוק בהרחבה בסוגיות הללו.

שיטות לניקוי חיצוני של מבנים

השיטה הישנה והמוכרת ביותר לניקוי חיצוני של מבנים, הינה ניקיון מבפנים החוצה. המשמעות של האמור לעיל הינה ניקוי השמשה מתוך החדר, באמצעים טכניים שונים. ניקוי כאמור דורש מאמצים רבים, ולעיתים מזומנות אורך זמן רב.

היתרון בשיטת העבודה הזאת הוא שמי שאמון על מלאכת ניקיון הבית או המבנה, יכול לעשות את העבודה בעצמו. ואולם לשיטה הזאת יש חסרונות בולטים: האחד – אם מדובר במבנה שיש בו מספר גדול של חלונות, עבודה כזאת עלולה לעלות בסיכומו של עניין ממון רב, ביחס ישר למספר שעות העבודה שיושקעו בניקוי החלונות. חיסרון נוסף הוא שבמקומות שבהם החלונות הם גדולים וגבוהים, יש קושי להגיע לכל פינה. לפיכך, חלקים עלולים להישאר לא נקיים.

שיטה נוספת הינה ניקוי חלונות בשיטת עבודות בגובה. ניקוי חלונות בשיטה הזאת מתבצע באמצעות הרמת העובד על ידי סולם או מתקן, בדומה למתקנים של מכבי האש. בקצה הסולם תלויה מעין סלסלה, שבתוכה עומד המנקה ומבצע את העבודה. היתרון בשיטת העבודה הזאת טמון במהירות הגבוהה יחסית, וברמת הסיכון הנמוכה שהמנקה לוקח על עצמו. ואולם שיטת העבודה הזאת יכולה לעבוד רק עד גובה מסוים ולא מעבר לו. בנוסף, בחלק ניכר מהמקרים אין מקום להציב את מתקן ההרמה מתחת לחלון, מה שהופך את העבודה לבלתי אפשרית למעשה.

ניקוי חלונות באמצעות גולשי סנפלינג

שיטת הניקוי שהפכה לפופולארית ביות ולמקובלת ביותר לניקוי חלונות בגובה, הינה ניקוי חלונות בסנפלינג. מדובר בניקוי חלונות חיצוני על ידי מומחים לגלישה בסנפלינג, שיכולים להגיע לחלונות מהצד החיצוני שלהם. זאת, כאשר הם תלויים וקשורים היטב באמצעות רתמה איכותית המפחיתה את רמת הסיכון שהם נוטלים על עצמם.

ניקיון חלונות בחגים באמצעות ספלינג
החיסרון של שיטת העבודה הזאת טמון בסיכון הגבוה יחסית שעובדי הניקיון נוטלים על עצמם. עם זאת, מי שמבצע עבודות מהסוג הזה הם מומחים לדבר, שהפכו את התחביב שלהם למקצוע ויודעים היטב לשמור על הביטחון והבטיחות שלהם. היתרון הגדול של העבודה באופן הזה הינה האפשרות לנקות מספר גדול של חלונות בזמן קצר יחסית ובצורה יסודית.

אם יש לך צורך בניקוי חלונות חיצוניים בבית או בבית העסק, זה המקום הנכון עבורך. אנשי המקצוע המיומנים של מרום צוק בע"מ, פתרונות גישה לעבודות בגובה, יעשו את העבודה בצורה מקצועית ומהירה. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנו נחזור אליך בהקדם, להסבר מרחיב ותיאום המועד לביצוע הניקיון.Call Now