ניקוי חלונות לעסקים

ניקוי חלונות לעסקים

מרום צוק פתרונות גישה מתמחים במתן שירותי ניקוי חלונות לעסקים, ניקוי חלונות ראווה בדירות, רבי קומות, בנייני משרדים, מועדונים, חנויות ועוד. אנו מציעים את כלל שירותינו ללקוחות עסקיים, פרטיים, למוסדות, ארגונים וחברות מענף הבנייה.

אנו במרום צוק משתמשים במגוון של שיטות לצורך ניקוי חלונות ראווה מבינהם: סנפלינג, מנופים, במות הרמה, מוטות טלסקופיים, סולמות ועוד מבחר של שיטות אחרות על פי כל התקנות המחמירות ביותר של משרד המסחר והתעשייה מבלי להתפשר על איכות בטיחות ושירות.

הדימוי, 'חלון הראווה של העסק' עדיין מתפקד במשמעות הפשט שלו עבור עשרות אלפי עסקים. אם אתם מנהלים עסק מתחום הקמעונאות כמו חנות בגדים, חנות פרחים, סטודיו לקעקועים, מסעדת שף או חללי עבודה משותפים, נחשו מה? חלון הראווה הוא חלון המכירה של העסק שלכם.

גם בעידן הדיגטלי חלון הראווה הוא מרכיב משמעותי ומרכזי בעסקים רבים. חלון הראווה משדר את ה-DNA של העסק לעולם ושימוש חכם בו יכול להעניק לבעל העסק יתרון תחרותי אמיתי. חלונות ראווה ממלאים תפקיד חיוני בהגדרת אופיו של המרחב האורבני. זה לא מקרה שכמה מרחובות הקניות הטובים בעולם מוגדרים על ידי העסקים שלהם.

כמעט כל מי ששוטט בעיירות קטנות באירופה ואפילו במרכז תל אביב יכול להעיד על התרומה האדירה של חלונות הראווה של העסק על האווירה במקום. לחלונות ראווה של חנויות קטנות שמוכרות מזכרות, מיני מאפה ומאכלים אקזוטיים יש השפעה אמיתית על התחושה האותנטית של מקום. ולכן חשוב לבצע ניקוי חלונות לעסקים לחלונות ראווה.

ניקוי חלונות ראווה

ניקוי חלונות לעסקים כצורך אמיתי

כאמור, הרבה השקעה, תכנון ותשומת לב מוקדשים לעיצוב חלונות ראווה. העובדה שחלונות ראווה תופסים שטח פנים רחב ופונים לרחוב הסואן (על תנועת האנשים, הרכבים והפיח הנלווה), מחייבת את בעל העסק להיות ערני ולשמור עליהם נקיים.

ניקוי חלונות ראווה לא דומה לניקוי חלונות בבית. המימדים שלהם והעובדה שהם ברצפת הרחוב ומתנשאים עד תקרת החנות, בהחלט מסבכת את החיים של המנקה. לכן הנטייה הטבעית וההגיונית היא להעביר את המטלה הזו לגורם מתמחה בניקוי חלונות לעסקים שלא יתקשה להתמודד גם עם ניקוי חלונות גבוהים.

בדרך כלל מדובר בעסק משתלם לשני הצדדים, גם לחברת הניקיון שמשיגה לקוח קבוע וגם לבעל העסק, שלפחות בעניין ניקוי חלונות ראווה יכול לישון בשקט.

ניקוי חלונות בסנפלינג לעסקים

חברות הניקיון המתקדמות פיתחו מומחיות ייחודית בניקוי חלונות. חלונות בעולם העסקי, בעיקר בבניני משרדים גבוהים מזמן לאיש המקצוע אתגרים רבים. עבודות בגובה כמו ניקוי חלונות בגובה הן עסק מורכב שעלול להיות גם מסוכן אם הוא מבוצע באופן לא אחראי על ידי אדם חסר ניסיון.

הכלי הנפוץ והמרשים ביותר שעומד לרשות האמיצים שמתמחים בניקוי חלונות בגובה הוא כבל הסנפלינג. מנקה החלונות המיומן מעגן את עצמו בחבל סנפלינג אל גג הבניין ותוך כדי גלישה, כשהוא מצויד בדלי עם מי סבון ומגב, מנקה את חלונות הבניין מבחוץ כאשר הוא תלוי בין שמים לארץ.

העובדה שרק גולשי סנפלינג מיומנים יכולים לבצע את המשימה הזו שדורשת אומץ בסיסי וניסיון רב בסנפלינג, הפכה את העוסקים בה לבעלי מקצוע מבוקשים. מסתבר שבקרב יוצאי יחידות מובחרות שהתמחו בגלישת סנפלינג בצבא ניקוי חלונות בסנפלינג הפך למקצוע מועדף אחרי השחרור, ויש סיפורים על צוותים שלמים של בוגרי 669 שמימנו באמצעות ניקוי חלונות בגובה את הטיול הגדול של אחרי הצבא לדרום אמריקה.Call Now