תקנות העבודה בגובה

תקנות העבודה בגובה

חברת מרום צוק מתמחה בביצוע עבודת סנפלינג מורכבת. עבודות גובה בסנפלינג וליווי כל פרויקט לכל אורך התהליך מתחילתו ועד סופו. מנהלי הפרויקט לוקחים בחשבון את הסיכונים הנלווים של עבודות גובה בסנפלינג, תוך מיפוי דרכי הגישה למקומות מורכבים – זאת באמצעות ציוד סנפלינג מקצועי וכלי עבודה מתקדמים המותאמים לעבודה מסוג זה. הנהלת וצוות החברה מחויבים למתן שרות איכותי לשביעות רצון הלקוחות וביצוע עבודות סנפלינג בבטיחות מרבית.

מהי ההגדרה של עבודה בגובה

עבודה בגובה כלשון החוק היא עבודה המתבצעת 2 מטרים מעל פני האדמה או מעל חלל בעומק של 2 מטרים. סוגי עבודות הנכללות בחוק הם: עבודה על פיגומים, גגות, מנוף, מעלית הרמה, סולמות ועוד. בכל אחד מהמצבים הללו נדרש העובד להיות ממוגן על ידי עוגנים מיוחדים וציוד בטיחות מתאים על מנת למנוע תאונות בעקבות עבודה בגובה.

במהלך השנים ביצענו פרויקטים רבים במגוון תחומים כמו איטום, צביעה, ניקוי, חיזוק מבנים, שטיפת מבנים בלחץ ועוד. כמו כן, צברנו ניסיון בתחום עבודות סנפלינג מורכבות כמו פירים, גורדי שחקים ומבנים גבוהים, מערכות הרמה והורדה וכו'. עבודות גובה בסנפלינג מחייבות הכשרה תחת פיקוח משרד התמ"ת ומיומנות מיוחדת.

שיקום בטון בסנפלינג

רישיון עבודה בגובה

תקנות הבטיחות בעבודה בגובה מטעם המוסד לבטיחות וגהות מחייבות להישמע להן בעת עבודה בגובה ועבודות סנפלינג. כל עובד אשר עבודתו מתבצעת בגובה (מוגדר על פי חוק) מחויב לעבור הסמכה מיוחדת על מנת שיוכל לבצע עבודות בגובה בישראל, בסיום ההסמכה יקבל העובד רישיון מסודר מטעם משרד העבודה.

כאשר לעובד קיים רישיון לעבודה בגובה אנו יכולים להיות בטוחים כי הוא יעבוד לפי כללי הבטיחות הנדרשים בסוגי העבודה השונים ואינו מקל ראש בתחום הבטיחות הנגזר מעבודה בגבהים רבים.

במהלך קורס בתחום העבודה בגובה העובד יעבור הכשרה ייעודית שתעזור לו להבין את מצבי הקיצון האפשריים בעבודה מסוג זה, כיצד ניתן להימנע מהם על ידי ניהול סיכונים מחושב ואיך נדרש ממנו לפעול במצבים מסוכנים. כמו כן הקורס יעניק לעובד את הידע המתאים לביצוע ניהול סיכונים לכל עבודה בגובה שתידרש ממנו.

חברתנו מתמחה במתן מגוון פתרונות מתקדמים בכל התחום של עבודות גובה בסנפלינג, בהתאם לכל התקנים הנדרשים בחוק ובאישור משרד העבודה. החברה מספקת מענה הולם למגוון עשיר של עבודות בגובה, תוך הקפדה על איכות השירות ללקוח, בטיחות העובדים והסביבה בדגש רב על אמינות מעל לכל!

סוגים שונים של עבודות גובה בסנפלינג:

  • איטום קירות חיצוניים
  • צביעת קירות חיצוניים
  • עבודות סנפלינג מורכבות
  • תחזוקת מערכות אינסטלציה
  • שטיפת מבנים בלחץ
  • עבודת גובה בסנפלינג למבנים גבוהים, מבני תעשייה, בנייני מגורים, גורדי שחקים
  • שיפוצים, חיזוק והשלמת אריחי חיפוי, תמ"א 38
  • ניקוי חלונות, קירות מסך ואתרים גבוהים ומורכבים לגישה
  • עבודות גובה בסנפלינג לפירי מעליות
  • השכרה, הובלה והרכבת פיגומים בכל עבודת סנפלינג

ניקוי חלונות בגובה

חשוב לציין:

קורסי העבודה בגובה במדינת ישראלה הינם קורסי חובה לכל אדם המעוניין לבצע עבודות בגבהים על פי חוק. לכן נדרש לבדוק האם רישיון העבודה בגובה קיים, רישיון בתוקף ומעבר על ציוד החירום והבטיחות של העובד בתחילת תהליך העבודה. הנהלת וצוות חברת מרום צוק פתרונות גישה הינם מומחים המוסמכים בחוק בביצוע כל עבודת סנפלינג, ומעסיקים מקצוענים בעלי פרקטיקה עשירה בתחום, הסמכה והכשרה מקצועית. מגוון עבודות בסנפלינג בגובה נעשות בשימוש בציוד וכלי עבודה החדישים והמתקדמים בענף – כאלו המאפשרים התמודדות מוצלחת מול אתגרים ובעיות הצצות בשטח העבודה. כל זאת לצד אדיבות ויחס מסור וקשוב לצרכים אחריות ובטיחות והשארת מקום עבודה נקי בסיום כל פרויקט של עבודות סנפלינג בגובה.

חברת מרום צוק מציבה סטנדרט גבוה ומחמיר לבטיחות בעבודה, מספקת ביטוח לעובדיה ועומדת בכל התקנים המחייבים בחוק בתחום עבודות גובה בסנפלינג בכל היקף.

ראו גם: איטום קירות חיצוניים בגובהCall Now