פיגום זקפים

פיגום זקפים הוא מבנה מודולרי וזמני שמוקם בחזית החיצונית של הבניין על מנת לשמש גישה נוחה ובטוחה לאנשי המקצוע השונים. פיגום הזקפים מורכב משילדת ברזל ומשטחי עבודה מעץ ומעוגן לבניין על-ידי ברגים וצינורות

מרום צוק - מתקינה פיגומי זקפים

 

עיגון. בעת בחירת חברת הפיגומים, חשוב לוודא כי הפיגומים עומדים בתקנים השונים של משרד העבודה, ובנוסף שיש לחברת הפיגומים את כל הביטוחים והאישורים לעסוק בתחום. אכסנת הפיגומים גם היא, מחייבת תנאי שטח מוקפדים בהתאם לתקן הנדרש.

הרכבת פיגום הזקפים נעשית על-ידי צוותים שהוכשרו במיוחד להרכבת פיגום. כל עובד מחזיק בתעודה מתאימה בהתאם לדרישות משרד העבודה. מלאכת בניית פיגום זקפים מצריכה תיאום לוגיסטי מול האחראים בשטח על מנת לוודא שהקמת הפיגום תתבצע על הצד הטוב ביותר. לכן, אנו ממליצים להתרשם מהפרויקטים השונים והמגוונים שביצעה החברה בהצלחה.

פיגום זקפים חייב להיבנות על קרקע יציבה וישרה. על-פי התקן, מניחים על הקרקע משטח עץ תקני ועליו ראש פלטה שמקבע את עמוד הברזל לפלטה ומונע תזוזה. לאחר השלמת בניית בסיס פיגום הזקפים, מתחילים לבנות את הפיגום לגובה, באמצעות ארבעה עמודי ברזל מאונכים, מסגרת ברזל מאוזנת ומשטח עץ לעמידה. בנוסף, מורכבים שלושה מעקות, מעקה רגל, מעקה ברך ומעקה סטנדרטי.

המעקות נועדו בכדי למנוע נפילת חפצים וציוד מקצועי, וחס וחלילה, עובדים. פיגום זקפים מעוגן לשלד הבניין לאלמנטים של בטון, על ידי ברגי ג'מבו בצרוף וו מקשר המעוגן באמצעות חובק אל עמוד הפיגום. בנוסף, מורכבים במעטפת החיצונית של הפיגום זקפים, אלכסוני ברזל שמוסיפים לחוזק, ליציבות ולבטיחות הפיגום.

עם סיום מלאכת הרכבת פיגומי זקפים, יונפק אישור מתקין מוסמך שבדק את הפיגום ואישר אותו לעבודה. כל פיגום שנבנה וקיבל אישור לעבודה, ייבדק אחת לשבוע על-ידי נציג החברה, שיוודא את תקינות ובטיחות הפיגום זקפים.

התקנת מקצועית של פיגומי זקפים

חברת מרום-צוק מעמידה לרשותכם את מומחיותה בתחום ומבטיחה לספק לכם מענה הולם בכל הקשור לפיגום זקפים במבנכם, החל בייעוץ טרם העבודה, הקמת פיגום זקפים, שינוע, בדיקה ותחזוקה וכמובן פירוק תקין ובטיחותי בגמר העבודה.

לסיום, פיגום זקפים הוא מהפיגומים הנפוצים והיותר פופולריים בקרב הלקוחות אשר אותו נוכל ליראות ברוב הליכי הבניה והשיפוץ בישראל.
חשוב לזכור שלהתקנת פיגומי זקפים ישנה הגדרה מפורטת ותקנים מסוימים לכך.
מרום צוק המומחים בהתקנת פיגום זקפים.

ראו גם: השכרת פיגומים | פיגום נייד

ליצירת קשר מהיר עם החברה > לחצו כאן

התקשר עכשיו
נווט אלינו