פיגום נייד להשכרה

פיגום נייד הינו פיגום על גלגלים המורכב מחלקים באורכים של 1 מטר, 2 מטר, 3 מטר ונועד לעבודות במבנים מרובעים עד לגובה 6 מ' למטרות שיפוצים, בנייה, עבודות תחזוקה, אחזקת מבנים, ניקיון בגובה, התקנת מזגנים, ועוד…

פיגומים ניידים הם פיגומים מודולריים, פיגום מודולרי שניתן להרכיב ולפרק בקלות ובמהירות לטובת עבודות פנים. פיגום קל בגובה מקסימלי של 6 מטרים וכושר העמסה של 200 ק"ג, פיגום נייד על גלגלים מאפשר עבודה בשטחים צרים ללא צורך בחיבורי ברגים או כלי עבודה מיוחדים. מוטות המייצבים מתחברים על ידי צירים מיוחדים ומאובטחים.

היתרונות של השכרת פיגום נייד

פיגום נייד הינו יציב וקל, עשוי מצינורות פלדה, קל מאוד להרכבה ונייד על גלגלים המאפשרים ניוד פשוט ומהיר ללא פירוק הפיגום – עובדה המסייעת בחסכון עצום בזמני עבודה, בדגש על שמירה על נהלי הבטיחותית המחייבים בחוק. בשעת הצורך ניתן לבצע שינוע של הפיגום ללקוחות אשר ביצעו השכרת פיגום נייד ללא צורך ברכב כבד. כשלוקחים פיגום נייד להשכרה ניתן להיעזר ברכב טנדר רגיל או לגרור באמצעות עגלה נגררת. בנוסף לאחר פירוקו של הפיגום – ניתן לאחסנו בפשטות ולערום חלקיו ללא צורך בשטח אחסנה גדול.

פיגום נייד

חברת מרום צוק מתמחה בהשכרת פיגומים ניידים בחולן והסביבה והינה מורשית מטעם משרד העבודה לשיווקם ולהתקנתם של פיגומים שונים, ביצוע עבודות פיגומים לפרויקטים בכל היקף ועוד. תוכלו למצוא אצלנו פיגום נייד להשכרה במגוון מידות וצורות לנוחיותכם. החברה משווקת, משכירה, מתקינה ועובדת עם כל סוגי הפיגומים ובהם פיגומים ניידים בכל המידות הקיימות, בהתאם לדרישת הלקוח, תנאי השטח ובדגש על נהלי הבטיחות הקיימים.

פיגומים ניידים מתאפיינים בעלויות אחזקה נמוכות ובמעבר מהיר ממקום למקום על ידי גלגלים, היתרונות המרכזיים של פיגומים ניידים הם הדינאמיות וההתאמה שלהם לטובת מגוון רחב של עבודות שיפוצים ותחזוקה. מהירות הרכבה ופירוק, אפשרות הרכבת גלגלים "שיכורים" שמאפשרים תנועה 360°. מעקה בטיחות למניעת נפילה, משטח עבודה רחב המאפשר מרווח תנועה ייחודי.

צוות המומחים של מרום צוק ישמח לעמוד לשרותכם ולייעץ בבחירת פיגום נייד להשכרה בחולון והסביבה, פיגום המתאים ביותר עבורכם ולצורכי הפרויקט שלכם. כמו גם להעניק הסברים אודות הרכבתו, השימוש ופירוקו בשטח, תוך חסכון במשאבים ומבלי לפגוע באיכות העבודה ובטיחות העובדים והסביבה.

למידע ולהצעת מחיר אודות השכרת פיגום נייד בחולון והסביבה השאירו פרטים באמצעות טופס צור קשר

 Call Now