פיגום נייד

פיגום נייד להשכרה - מרום צוק המומחים להשכרת פיגומים ניידים

פיגום נייד הינו פיגום על גלגלים המורכב מחלקים באורכים של 1 מטר, 2 מטר, 3 מטר ונועד לעבודות במבנים מרובעים עד לגובה 6 מ' למטרות שיפוצים, בניה, עבודות תחזוקה וניקיון בגובה, התקנת מזגנים, ועוד…

פיגום נייד הינו יציב וקל, עשוי מצינורות פלדה, קל מאוד להרכבה ונייד על גלגלים המאפשרים ניוד פשוט ומהיר ללא פירוק הפיגום –  עובדה המסייעת בחסכון עצום בזמני עבודה, בדגש על שמירה על נהלי הבטיחותית המחייבים בחוק. בשעת הצורך ניתן לבצע שינוע של הפיגום ללקוחות אשר ביצעו השכרת פיגום נייד ללא צורך ברכב כבד: כשלוקחים פיגום נייד ניתן להיעזר ברכב טנדר רגיל או לגרור באמצעות עגלה נגררת. בנוסף לאחר פירוק של פיגום נייד – ניתן לאחסנו בפשטות ולערום חלקיו ללא צורך בשטח אחסנה גדול.

חברת מרום צוק מתמחה בחתום של פיגום נייד והינה מורשית מטעם משרד העבודה לשיווקם ולהתקנתם של הפיגומים, ביצוע עבודות פיגומים ניידים לפרויקטים בכל היקף. החברה משווקת, משכירה, מתקינה ועובדת עם כל סוגי הפיגומים ובהם פיגומים ניידים בכל המידות הקיימות, בהתאם לדרישת הלקוח ותנאי השטח ובדגש על נהלי הבטיחות הקיימים. צוות המומחים של החברה ישמח לעמוד לשרותכם ולייעץ בבחירת פיגום נייד להשכרה המתאים לצורכי הפרויקט שלכם, כמו גם להעניק הסברים אודות הרכבתו, השימוש ופירוקו בשטח, תוך חסכון במשאבים ומבלי לפגוע באיכות העבודה ובטיחות העובדים והסביבה.

לפרטים נוספים על השכרת פיגומים ניידים > לחצו כאן

 

עשוי לעניין אותך גם: השכרת פיגומים | פיגום זקפים

פיגום נייד במגוון סוגים להשכרה

 

התקשר עכשיו
נווט אלינו