פיגום נייד להשכרה

פיגום נייד להשכרה

פיגום נייד הינו פיגום על גלגלים המורכב מחלקים באורכים של 1 מטר, 2 מטר, 3 מטר ונועד לעבודות במבנים מרובעים עד לגובה 6 מ' למטרות שיפוצים, בנייה, עבודות תחזוקה וניקיון בגובה, התקנת מזגנים, ועוד…התקנת פיגומים

היתרונות של השכרת פיגום נייד

פיגום נייד הינו יציב וקל, עשוי מצינורות פלדה, קל מאוד להרכבה ונייד על גלגלים המאפשרים ניוד פשוט ומהיר ללא פירוק הפיגום –  עובדה המסייעת בחסכון עצום בזמני עבודה, בדגש על שמירה על נהלי הבטיחותית המחייבים בחוק. בשעת הצורך ניתן לבצע שינוע של הפיגום ללקוחות אשר ביצעו השכרת פיגום נייד ללא צורך ברכב כבד. כשלוקחים פיגום ניתן להיעזר ברכב טנדר רגיל או לגרור באמצעות עגלה נגררת. בנוסף לאחר פירוקו של הפיגום – ניתן לאחסנו בפשטות ולערום חלקיו ללא צורך בשטח אחסנה גדול.

חברת מרום צוק מתמחה בהשכרת פיגומים ניידים בחולן והסביבה והינה מורשית מטעם משרד העבודה לשיווקם ולהתקנתם של פיגומים שונים, ביצוע עבודות פיגומים לפרויקטים בכל היקף ועוד. תוכלו למצוא אצלנו פיגום נייד להשכרה במגוון מידות וצורות לנוחיותכם. החברה משווקת, משכירה, מתקינה ועובדת עם כל סוגי הפיגומים ובהם פיגומים ניידים בכל המידות הקיימות, בהתאם לדרישת הלקוח, תנאי השטח ובדגש על נהלי הבטיחות הקיימים.

צוות המומחים של מרום צוק ישמח לעמוד לשרותכם ולייעץ בבחירת פיגום נייד להשכרה בחולון והסביבה, פיגום המתאים ביותר עבורכם ולצורכי הפרויקט שלכם. כמו גם להעניק הסברים אודות הרכבתו, השימוש ופירוקו בשטח, תוך חסכון במשאבים ומבלי לפגוע באיכות העבודה ובטיחות העובדים והסביבה.

למידע ולהצעת מחיר אודות השכרת פיגום נייד בחולון והסביבה השאירו פרטים באמצעות טופס צור קשר

 Call Now