פיגומים להשכרה

פיגומים להשכרה

חברת מרום צוק מתמחה בביצוע עבודות פיגומים והינה מורשית מטעם משרד העבודה לשיווק, השכרת פיגומים והתקנה. החברה עובדת עם כל הסוגים של פיגומים להשכרה ובמידת הצורך נייצר פיגום מותאם אישית בהתאם לדרישת הלקוח ותנאי השטח, ובדגש על נהלי הבטיחות הקיימים. 

ניתן למצוא אצלנו פיגומים להשכרה למגוון לקוחות ובהם לקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים, קבלני בניין, יזמי נדל"ן, חברות שיפוצים ועוד רבים אחרים. לקוחותינו מעידים על איכות השירות המקצועי והאישי ברמה הגבוהה ביותר.

צוות המומחים של החברה ישמח לעמוד לשרותכם ולייעץ בבחירת פיגומים להשכרה המתאימים לצורכי הפרויקט שלכם, כמו כן, להעניק הסברים אודות הרכבתו, השימוש ופירוקו בשטח, תוך חסכון במשאבים ומבלי לפגוע באיכות העבודה ובטיחות העובדים והסביבה. פיגומים להשכרה צריכים להיבנות בהתאם לתקן ומתוכנן לשאת עומסים של מאות קילוגרמים. בנוסף,  נבנה לצד אמצעים בטיחותיים שיגנו מנפילה, תקלה וכו'.

חשוב לדעת שכל עובד שמבצע עבודה על הפיגום – חייב בתעודת עובד- גובה בתוקף. העבודה על הפיגום מתבצעת בזוגות בלבד, ואסורה לביצוע ביחידים, ללא קשר למורכבות הפרוייקט מצד או פשטות מאידך.

השכרת פיגומים מחיר

מחיר השכרת פיגומים מושפע ממספר משתנים, שרק לאחר פגישה בשטח ושכלול כל המשתנים, תוכלו לקבל הצעת מחיר מדויקת.

    • המחיר תלוי כמובן בסוג הפיגום שייבחר (תלוי, זקפים, נייד וכו'). לדוגמה, פיגום הנייד שמאפשר תזוזה ממקום למקום ללא פירוק והרכבה, יהיה יקר יותר מפיגום חוץ, קבוע, המעוגן לקיר.
    • ישנם פיגומים להשכרה על בסיס יומי, שבועי, חודשי. כדאי לציין שככל שתקופת השכרה ארוכה יותר, כך המחיר ליום משתלם יותר ללקוח.
    • גישה לבניין ולאזור הקמת הפיגום תשפיע על המחיר. בבניינים שונים, נוצרת לעתים בעיית גישה לאזור הקמת הפיגום, במצב האידיאלי אנחנו נגיע עם מנוף שיסייע בשינוע הפיגומים, אך אם ישנם אזורים שאין אפשרות לפעולת המנוף, ונאלץ לקחת את הפיגומים בצורה ידנית, המחיר יתיקר.
    • השכרת פיגומים תלויה גם כמובן בגובה הפיגום שאכן ישפיע גם הוא, שכן לפיגום בגובה 20 מטרים ומעלה, הדרישה היא לפיגום עם זקפים כפולים. פיגום עם זקפים כפולים, מייקר את העבודה ובהתאם לכך, את המחיר.

השכרת פיגום זקפים - מרום צוק

 

טווח המחירים של השכרת פיגומים (לפי מיטה)

מחיר השכרת הפיגומים נקבע לפי מיטה (5 מ"ר) ומחושב בהתאם למבנה הבניין בתשלום חודשי.

טווח המחירים נע בין 70 ש"ח ל- 130 ש"ח למיטה בהתאם לטווח ההשכרה וגובה הפיגומים הנדרש.

חשוב לדעת!

לחברת מרום צוק הסמכה להתקנת פיגומים בחוק. כל הפיגומים שלנו עומדים בתקנים המחמירים ביותר בישראל!

 

שלחו לנו תמונה של האתר שלכם, וקבלו הצעה בנושא השכרת פיגומים מחיר חסר תקדים ישירות לתיבת המייל שלכם.

לכתובת המייל או לווצאפ שלנו במספר 054-2222122  ונשמח לעזור בהקדם.

הנהלת וצוות חברת מרום צוק השכרת פיגומים הינם מומחים המוסמכים בחוק לביצוע עבודות פיגומים, מקצוענים בעלי פרקטיקה עשירה בתחום. כל עובדי השטח מבוטחים בביטוחים הנדרשים, כמו כן, הציוד המושכר מבוטח גם הוא. למידע נוסף אודות פיגומים להשכרה צרו איתנו קשר!

ראו גם: חברה לניקוי חלונות | פיגום זקפיםCall Now