פיגומים להשכרה

פיגומים להשכרה

חברת מרום צוק מתמחה בביצוע עבודות פיגומים והינה מורשית מטעם משרד העבודה לשיווק, השכרת פיגומים והתקנה. החברה עובדת עם כל הסוגים של פיגומים להשכרה ובמידת הצורך נייצר פיגום מותאם אישית בהתאם לדרישת הלקוח ותנאי השטח, ובדגש על נהלי הבטיחות הקיימים. 

ניתן למצוא אצלנו פיגומים להשכרה למגוון לקוחות ובהם לקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים, קבלני בניין, יזמי נדל"ן, חברות שיפוצים ועוד רבים אחרים. לקוחותינו מעידים על איכות השירות המקצועי והאישי ברמה הגבוהה ביותר.

קבלני בניין ושיפוצים נוהגים להשתמש בפיגומים על מנת לאפשר נגישות ועבודה בגובה בביטחון מהקרקע או בעבודה חיצונית של הבניין לצורך תחזוקה, צביעת מבנים, פרויקטים בבניה ותמ"א 38. משטח הפיגומים הנקרא "מיטה" הינו יציב ומאפשר עבודה רציפה בתנאים נוחים.כל מיטה מכסה 5 מ"ר כך שלקיר של 200 מטר רבוע נצטרך 40 מיטות. חברת מרום צוק מאפשרת לקהל לקוחותיה שירות השכרת פיגומים לטווח ארוך או קצר לפי הצורך. בתחום השכרת פיגומים נדרש לבחון את המלצות החברה המספקת את הפיגום ועוסקת בתחום פיגומים להשכרה. בתחום זה נושא הבטיחות קודם לכל ולכן נדרש לתאם פגישת ייעוץ והכוונה על מנת שנוכל להתאים את הפיגום המוצע לתנאי השטח והעבודה בפועל. לאחר מכן אנו נגיע אליכם ונרכיב עבורכם את הפיגום הנדרש. פעולת ההרכבה תתבצע באמצעות צוות עובדים להם יש הסמכה לעבודה בגובה והסמכה כ"בונה פיגומים מקצועי" על מנת שהרכבת הפיגומים תתבצע על פי דרישות משרד העבודה. בסיום ההרכבה תקבלו אישור מטעמנו עם חתימת בונה פיגומים מקצועי. כמו כן כאשר מגיע מועד פירוק הפיגומים נציג מטעמנו ימונה לטובת החזרת הפיגומים אלינו – החברה המשכירה, בהליך בטוח אשר יקל על החזרתם של הפיגומים המושכרים לחברה.

בענף הנדל"ן השכרת פיגומים הוא שלב חשוב בביצוע הפרויקט, פיגום שמורכב בצורה תקנית הוא פיגום בטיחותי שמאפשר לעובדים לבצע עבודה בגובה בצורה איכותית ובטחוה. אנו מעניקים שירות אדיב, מקצועי ובטוח להשכרת פיגומים לשימושים שונים. לרשותנו מגוון פיגומים שונים: פיגומים ניידים, פיגומי זקיפים, פיגומי חוץ ופיגומי פנים. נציגנו עומדים לרשותכם ומעניקים שירות מקצועי בכל הנוגע לפיגומים להשכרה, מחירי השכרת פיגומים ופתרונות בנייה ועבודה בגובה למגוון תחומים.

צוות המומחים של החברה ישמח לעמוד לשרותכם ולייעץ בבחירת פיגומים להשכרה המתאימים לצורכי הפרויקט שלכם, כמו כן, להעניק הסברים אודות הרכבתו, השימוש ופירוקו בשטח, תוך חסכון במשאבים ומבלי לפגוע באיכות העבודה ובטיחות העובדים והסביבה. פיגומים להשכרה צריכים להיבנות בהתאם לתקן ומתוכנן לשאת עומסים של מאות קילוגרמים. בנוסף,  נבנה לצד אמצעים בטיחותיים שיגנו מנפילה, תקלה וכו'.

חשוב לדעת שכל עובד שמבצע עבודה על הפיגום – חייב בתעודת עובד- גובה בתוקף. העבודה על הפיגום מתבצעת בזוגות בלבד, ואסורה לביצוע ביחידים, ללא קשר למורכבות הפרוייקט מצד או פשטות מאידך.

השכרת פיגומים במחירים משתלמים

מהי העלות להשכרת פיגום? מחיר השכרת פיגומים מושפע ממספר משתנים, שרק לאחר פגישה בשטח ושכלול כל המשתנים, תוכלו לקבל הצעת מחיר מדויקת.

    • המחיר תלוי כמובן בסוג הפיגום שייבחר (תלוי, זקפים, נייד וכו'). לדוגמה, פיגום הנייד שמאפשר תזוזה ממקום למקום ללא פירוק והרכבה, יהיה יקר יותר מפיגום חוץ, קבוע, המעוגן לקיר.
    • ישנם פיגומים להשכרה על בסיס יומי, שבועי, חודשי. כדאי לציין שככל שתקופת השכרה ארוכה יותר, כך המחיר ליום משתלם יותר ללקוח.
    • גישה לבניין ולאזור הקמת הפיגום תשפיע על המחיר. בבניינים שונים, נוצרת לעתים בעיית גישה לאזור הקמת הפיגום, במצב האידיאלי אנחנו נגיע עם מנוף שיסייע בשינוע הפיגומים, אך אם ישנם אזורים שאין אפשרות לפעולת המנוף, ונאלץ לקחת את הפיגומים בצורה ידנית, המחיר יתיקר.
    • השכרת פיגומים תלויה גם כמובן בגובה הפיגום שאכן ישפיע גם הוא, שכן לפיגום בגובה 20 מטרים ומעלה, הדרישה היא לפיגום עם זקפים כפולים. פיגום עם זקפים כפולים, מייקר את העבודה ובהתאם לכך, את המחיר.

מחיר השכרת פיגום זקפים - מרום צוק

 

טווח המחירים של השכרת פיגומים (לפי מיטה) לבניין

מחיר השכרת הפיגומים נקבע לפי מיטה (5 מ"ר) ומחושב בהתאם למבנה הבניין בתשלום חודשי.

טווח המחירים של השכרת פיגומים לבניין נע בין 110 ש"ח ל- 150 ש"ח למיטה בהתאם לטווח ההשכרה וגובה הפיגומים הנדרש.

מחיר השכרת פיגום נייד

תחום השכרת הפיגומים הניידים מתחלק לשלוש קטגוריות: פיגום נייד צר, רחב ופיגום גבוה (עד 6 מטרים).
מחיר השכרת פיגום נייד משתנה בהתאם לאופי הפיגום, גובה, ומבנה כללי. כמו כן טווח המחירים משתנה בהתאם לזמני ההשכרה: השכרה יומית, שבועית, חודשית.

טווח המחירים להשכרת פיגומים ניידים:

690 – 1200 ש"ח להשכרה שבועית

1000 – 2300 ש"ח להשכרה חודשית

 

חשוב לדעת!

לחברת מרום צוק הסמכה להתקנת פיגומים בחוק. כל הפיגומים שלנו עומדים בתקנים המחמירים ביותר בישראל!

 

שלחו לנו תמונה של האתר שלכם, וקבלו הצעה בנושא השכרת פיגומים מחיר חסר תקדים ישירות לתיבת המייל שלכם.

לכתובת המייל או לווצאפ שלנו במספר 054-2222122  ונשמח לעזור בהקדם.

הנהלת וצוות חברת מרום צוק השכרת פיגומים הינם מומחים המוסמכים בחוק לביצוע עבודות פיגומים, מקצוענים בעלי פרקטיקה עשירה בתחום. כל עובדי השטח מבוטחים בביטוחים הנדרשים, כמו כן, הציוד המושכר מבוטח גם הוא. למידע נוסף אודות פיגומים להשכרה צרו איתנו קשר!

** מחירי השכרת הפיגומים משתנים בין סוגי הפרויקטים, טווח ההשכרה ולוחות הזמנים ולכן אינם סופיים. מומלץ ליצור קשר עם מרום צוק לקבלת הצעת מחיר רלוונטית.

ראו גם: חברה לניקוי חלונות | פיגום זקפיםCall Now