צביעת מבנים

צביעת מבנים

תחזוקה ושיקום מבנה עם צביעה בגובה

ביצוע פעולות תחזוקה כמו שיקום, צביעת מבנים או שטיפה של מבנים, תסייע לבניין במגוון דרכים מעבר לצורך הראשוני שהוא סביבה נקייה ומרשימה יותר, או העלאת ערך הבניין. במהלך העבודה נוכל לזהות בעיות איטום לפני שהן עושות נזק ממשי, חמור ועמוק יותר, כמו סדקים בתחילת דרכם או תיקוני טיח קטנים, וכך למנוע תיקונים גדולים, מורכבים ויקרים יותר בעתיד.

דרך אחת לשדרוג המבנה היא שטיפת המבנה בלחץ מים. בדרך זו אנחנו עובדים עם מכשיר גרניק שבעזרתו אפשר להסיר לכלוך רב כמו אבק, פיח, חול, לשלשת יונים וכו'.
למעשה זוהי דרך בסיסית וראשונית לשדרוג מבנה בצורה מהירה ומשתלמת. דרך נוספת לחידוש הבניין היא צביעת מבנים. פעולה זו באה לטפל בנזקים שנגרמו לשכבת הצבע במהלך השנים כמו נזקי קרינת שמש, נזקי מים וגשם, קורוזיה, לחות, עבודות שונות שנעשו בבניין (התקנות מרזבים, מזגנים וכו').

צביעת מבנים בסנפלינג

צביעת מבנים עם מרום צוק

אנו עובדים עם חומרים איכותיים ותקניים לאקלים בארץ ישראל שמזוהה עם קרינת שמש גבוהה, חום ולחות. זאת, על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר.
שלא כמו צביעה של קיר קטן בבית, תהליך העבודה של צביעת מבנים וצביעת קירות חיצוניים במבנים מורכב יותר ולכן יכלול בדיקה מקיפה לפני תחילת העבודה. במרבית המקרים בתחילת עבודת הצביעה, נזהה סדקים או מקומות בהם כדאי לבצע אטימה. בנוסף, נסיר את שכבת הצבע הישנה, נבצע תיקוני טיח ורק לאחר מכן נשלים את עבודת הצביעה.

עם השנים צברנו ניסיון רב בתחום צביעת מבנים בפרויקטים עם בעיות גישה מורכבות ולכן אנחנו יכולים להבטיח שנוכל להגיע לכל אזור בבניין, לא משנה עד כמה הגישה אליו מסובכת.
כמו כן אנחנו מורשים ומבוטחים בביצוע עבודות בגובה באמצעות הרכבת פיגומים, ייתן לכם ראש שקט והתנהלות מול גוף אחד ולא התרוצצות בין מספר בעלי מקצוע.Call Now