צביעת מבנים

צביעת מבנים

ביצוע פעולות תחזוקה בדמות צביעה או שטיפה של מבנים, תסייע לבניין במגוון דרכים מעבר לצורך הראשוני שהוא סביבה נקייה ומרשימה יותר, או העלאת ערך הבצביעת מבנים עם מרום צוק המומחים בצביעת קירות חיצונייםניין. במהלך העבודה נוכל לזהות בעיות איטום לפני שהן עושות נזק ממשי, חמור ועמוק יותר, כמו סדקים בתחילת דרכם או תיקוני טיח קטנים, וכך למנוע תיקונים גדולים, מורכבים ויקרים יותר בעתיד.

דרך אחת לשדרוג המבנה היא שטיפת המבנה בלחץ מים. בדרך זו אנחנו עובדים עם מכשיר גרניק שבעזרתו אפשר להסיר לכלוך רב כמו אבק, פיח, חול, לשלשת יונים וכו'.
למעשה זוהי דרך בסיסית וראשונית לשדרוג מבנה בצורה מהירה ומשתלמת.

דרך נוספת לחידוש הבניין היא צביעת המבנה. הצביעה באה לטפל בנזקים שנגרמו לשכבת הצבע במהלך השנים כמו נזקי קרינת שמש, נזקי מים וגשם, קורוזיה, לחות, עבודות שונות שנעשו בבניין (התקנות מרזבים, מזגנים וכו').
אנו עובדים עם חומרים איכותיים ותקניים לאקלים בארץ ישראל שמזוהה עם קרינת שמש גבוהה, חום ולחות. זאת, על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר.
שלא כמו צביעה של קיר קטן בבית, תהליך העבודה של צביעת קירות חיצוניים מורכב יותר ולכן יכלול בדיקה מקיפה לפני תחילת העבודה. במהלכה, במרבית המקרים, נזהה סדקים או מקומות בהם כדאי לבצע אטימה. בנוסף, נסיר את שכבת הצבע הישנה, נבצע תיקוני טיח ורק לאחר מכן נשלים את עבודת הצביעה.

עם השנים צברנו ניסיון רב בפרוייקטים עם בעיות גישה מורכבות ולכן אנחנו יכולים להבטיח שנוכל להגיע לכל איזור בבניין, לא משנה עד כמה הגישה אליו מסובכת.
כמו כן אנחנו מורשים ומבוטחים בביצוע עבודות בגובה באמצעות הרכבת פיגומים, מה שיתן לכם ראש שקט והתנהלות מול גוף אחד ולא התרוצצות בין מספר בעלי מקצוע.

צביעה של מבנים - מרום צוק

עשוי לעניין אותך גם: שטיפת מבנים

התקשר עכשיו
נווט אלינו