שטיפת מבנים

שטיפת מבנים

חברת מרום צוק מתמחה בביצוע עבודות סנפלינג בגובה ובכללם שטיפת מבנים בלחץ מים (גרניק) בידי צוות מיומן ומוסמך לעבודות גובה, העושה שימוש במכשור וציוד שטיפת מבנים החדיש ביותר, תוך דגש לבטיחות בעבודה ועמידה בכל דרישות החוק – בניין נקי הוא בניין חזק יותר ויפה יותר.

שטיפת מבנים בלחץ מים הינה חלק חשוב בביצוע עבודות תחזוקה לבניינים במטרה לשמור על אפקטיביות שכבות האיטום ועל חזות הבניין, ניקיון הקירות החיצונים ותקינותם. אחת הדרכים השכיחות והאיכותיות ביותר לביצוע שטיפת מבנים הינה באמצעות שטיפת המבנה בלחץ מים גבוה המסיר את כל הלכלוך שהצטבר על קירות הבניין לרבות אבק, עובש ופטריות ומחזיר לו את המראה הזוהר ורענן – באמצעות עבודת סנפלינג מקצועית.

שטיפת מבנה חיצוני לבניין היא אחת הדרכים המהירות לקבלת מבנה נקי ומשודרג.

שטיפת מבנים בגובה מתבצע ברוב המקרים באמצעות לחץ מים או קיטור מים ובכך מובטח שימוש מינימלי במים לצד רמת ניקיון גבוהה. הסרת הכתמים נעשית באמצעות לחץ המים או הקיטור, ללא שימוש בחומרים כימיים או חומרים ממיסים כך שאין צורך לסגור איזורים או לפנות אנשים. הלחץ או הקיטור מאפשרים שמירה על איכות הסביבה ולא מזהמים את מי התהום.

המכשור שברשתונו מאפשר הסרת לכלוך עקשן במיוחד שלא ניתן להסיר בצורה ידנית. ניתן להסיר את כל סוגי הלכלוך המוכרים, לדוגמא לכלוך הנגרם מבעלי חיים – לשלשת יונים וירוקת עטלפים, ועד נזקי סביבה – עובש, גשם פיח ואבק. כמו כן, לכלוך טבעי שמגיע מהתיישנות החומר.

ניסיון רב השנים שלנו בתחום עבודות גובה ושירותי ניקיון בגובה מבטיח לכם עבודה נקייה ושקטה המבוצעת עם הפרעה מינימלית לשגרת היום שלכם. תהליך שטיפת מבנים מהיר מאוד וטכניקת העבודה בגובה שלנו אינה מפריעה גם לסביבה.

ניתן לאפשר גישה לכל שטח המבנה בעזרת 2 דרכים:

סנפלינג

שימוש בסנפלינג, בה אנחנו עוגנים חבלים בגג המבנה, משתלשלים משם וכך מנקים מקטע אחר מקטע. בסוף כל יום הציוד מקופל ונלקח מאתר העבודה.

במות הרמה

במות הרמה, הבמות הן חשמליות ברובן או ממנועות, ניתן לנסוע איתם וקיים בהם סל עם נקודות עיגון כדי למנוע נפילה. בסוף כל יום הבמה נסגרת וניתן להחנות אותה בצד בצורה ידידותית ללא הפרעה לכם או לסביבה.

שטיפת מבנים עם מרום צוק

חברת מרום צוק מעמידה לרשותכם מקצועיות ענפה בתחום שטיפת מבנים מכל הסוגים והגבהים, בכל היקף ובכל קנה מידה, תוך הצבת סטנדרט גבוה ובלתי מתפשר על איכות שירות מכוון לקוח בהתאמה אישית לצרכים ותנאי השטח, כמו גם חיסכון בעלויות מבלי להתפשר על בטיחות, אחריות ואיכות.

· שטיפת קירות מסך

· שטיפת קירות חיצוניים למבנים (פסיפס, אבן, ריצוף)

· שטיפת מבנים בלחץ מים

· שטיפת מבנים באמצעות עבודות בגובה, פיגומים וסנפלינג

· ניקוי חלונות בסנפלינג

· צוות מקצועי לשטיפת מבנים, בעל הסמכה בחוק וניסיון עשיר.

· ייעוץ מקצועי וליווי אישי לכל פרויקט.

שטיפת מבנה בלחץ מים או בקיטור תסיר לכלוכים קשים, תשדרג את המבנה ותעלה את ערכו.

ניתן לנקות מגוון סוגי משטחים: סוגי אבנים, פסיפס, שיש וטיח.

בסיום העבודה העבודה תוכלו להנות ממבנה נקי ומצוחצח ואולי אפילו להמנע משיפוץ חיצוני יקר ומורכב.

לפרטים נוספים ויצירת קשר

ראו גם: שיקום מבנים | צביעת מבנים | ניקוי חלונות בסנפלינגCall Now