שיקום מבנה באמצעות התמחות ייחודית

שיקום מבנה באמצעות התמחות ייחודית

שיקום מבנים בסנפלינג

הבנייה לגובה מספקת עבודות רבות ומסועפות שמתבצעות איך אם לא – בגובה! לצורך זה עומד צוות של עובדים מיומן בביצוע עבודות בסנפלינג שצבר גם ידע וניסיון בשיקום של מבנים, בביצוע של מגוון עבודות בגבהים כמו עבודות לצרכי איטום של חזית המבנה, שיפוץ וניקיון של חלונות בגובה ועוד.
היום יש חברות רבות שעוסקות בשיקום מבנים בסנפלינג. חברות אלה מציעות עבודות שמהותן לשקם ולחדש את כל חזית הבניין, לבצע איטום וחיפוי באמצעות מבחר חומרים שמיועדים לקירות הפנימיים או החיצוניים, למרוח טיח או חומרי הגנה למבנה, לצבוע בשיטות שונות ועם מגוון של חומרים וצבעים את החזית של המבנה, לנקות את המבנה ועוד.

שיקום מבנה באמצעות התמחות ייחודית

כל שיפוץ ושיקום של מבנה דורש התמחות, אך בשיקום שנמצא בגובה, מדובר בהתמחות ייחודית שכן צריך לבצע את מנעד פעולות השיקום מעל הקרקע בזהירות ובמיומנות מקסימלית. כל מבנה ולרבות מבנה שבנוי לגובה מצריך מדי שלוש שנים לפחות, תחזוקה שכוללת חיפוי חיצוני, תיקון סדקים, ניקוי חלונות בגובה ועוד. אך מאחר ומדובר במיומנות ייחודית ובעלות גבוהה, יהיו הרבה שיזניחו את זה, וההזנחה עלולה לגרום לנזק בבניין כגון, היווצרות סדקים שדרכם יוכלו לחדור מים למבנה, שיגרמו להיחלשות של קירות התמיכה, התפוררות של טיח מהמבנה שיכול ליפול ישר לקרקע ולסכן את העוברים והשבים.

טכניקת הגלישה על סנפלינג

כל שימוש בטכניקה שכוללת שיקום המבנים על ידי גלישה על חבלי סנפלינג, תקל משמעותית על הגישה הזריזה לאזורים שקיים קושי להגיע עד אליהם, בעלי זוויות חדות ומסוכנות שמקשות על הגעה אליהם מלבד מיומנות גלישה על סנפלינג. איטום קירות בסנפלינג וכל שימוש אחר בחבלי הגלישה כמענה לשיפוץ של החזות של המבנה ושיקומו של כל המעטפת שלו, יהיה בהחלט פתרון יעיל וגם כלכלית ישתלם לטווח הארוך וימנע נזקים כבדים יותר שעשויים להגיע למאות אלפי שקלים.

ניקיון בגובה

לא פעם בנייני משרדים ומגורים שמעוניינים לשמור על המבנה ועל החזות הרהוטה שלו, יזדקקו לניקיון של מרפסות או חלונות זכוכית בגובה ולצורך זה יפנו לחברה שמתמחה בתחום ניקיון חלונות בסנפלינג, חברה שמעסיקה אנשים מקצועיים בעלי ניסיון שיודעים לנקות את המבנה בתנאים של גובה, מומחים בשימוש בכלים שבידיהם ויודעים כיצד להבטיח את האזור על הקרקע תחתם. הם יעניקו למבנה את החזות הנקייה והמצוחצחת ובזמן הזה יוכלו גם לבדוק עם נוצרו ליקויים אחרים שיש לתקן מבעוד מועד.

צוות עובדים

העובדים שעוסקים באיטום לגובה, ניקיון או כל תחום עבודות בגובה, עוברים הכשרה מיוחדת עוד בטרם הם עוסקים בעבודות אלה. מדובר בצוות מנוסה ומקצוען שמוסמך לבצע את כל מגוון העבודות שדורשות עבודה באמצעות חבלי סנפלינג. צוות העובדים הוא למעשה מי שמעניק את הפתרונות למצבים בהם יש צורך להגיע למקומות מסובכים וקשים, שהגישה אליהם מוגבלת במיוחד.Call Now