שירותי ניקוי חלונות ויטרינות

מרום צוק פתרונות גישה מתמחים במתן שירותי ניקוי חלונות ויטרינות, חלונות ראווה, זכוכיות ועוד מגוון של חלונות אחרים. אנו מעניקים את שירותנו לכלל הלקוחות כולל לקוחות פרטיים, עסקיים, חברות מענף הבנייה, מוסדות, ארגונים ועוד, תוך דגש על כל התקנות המחמירות של משרד המסחר והתעשייה מבלי להתפשר על איכות, בטיחות ושירות.

אנו במרום צוק מציעים שירותי ניקוי חלונות ויטרינות באמצעות מגוון של כלים ושיטות העומדים לרשותנו כמו: סנפלינג, מנופים, במות הרמה, מוטות טלסקופיים, סולמות ועוד.

חלון ויטרינה הוא מונח מתעתע מאחר שיש לו יותר מפירוש ומשמעות אחת. במקור 'ויטרינה' זו מילה נרדפת לחלון ראווה או חלון תצוגה. אבל היום השימוש השגור במונח 'חלונות ויטרינה', מתייחס לדלתות ההזזה שקופות גדולות במיוחד שמשמשות כחציצה בין חללים בעלי אופי שונה. למשל, בדרך כלל בין חלל הסלון למרפסת נמצא חלון ויטרינה. חלונות כאלה גם מאוד נפוצים בענף המסעדנות בעיקר כחלק אינטגרלי מקירוי החורף שנמצא בעסקים רבים כתוספת לחלל הסגור בעונה הקרה.

למעשה, ויטרינה היא מחיצת הזזה מזכוכית. בשל העובדה שהיא משמשת, הן בבית והן בשימוש עסקי, היא משמשת כמקום מעבר מרכזי; ומאחר וזכוכית נוטה להתלכלך בקלות. חלונות ויטרינה גם זקוקים לניקוי על בסיס שבועי קבוע.

איך מנקים חלונות ויטרינה?

בגדול, חלון ויטרינה הוא כמו חלון רגיל רק 'בגדול'. לכן בניקוי חלונות ויטרינה נעבוד על פי אותם עקרונות שמשמשים אותנו בניקוי חלונות רגילים – רק בגדול. הנה כמה טיפים שישמשו אתכם בניקוי חלונות בכלל וחלונות ויטרינה בפרט.

מגב כן, סמרטוט לא

המגב הוא הכלי העיקרי לניקוי חלונות. בשונה מסמרטוטים הוא אינו שורט את החלון ולא מורח את הלכלוך על הזכוכית אלא מסיר אותו יחד עם מי הסבון. שימו לב לנקות בתנועות רציפות מצד אל צד. את השאריות הקטנות של הסבון ומסביב למסגרת תנגבו עם מטלית מיוחדת מסוג 'עור צבי' שאינה שורטת את הזכוכית.

עיתונים זה לדגים

אם חשבתם שניגוב חלונות רטובים זו דרך נפלאה למחזר את העיתונים הישנים שלכם יש לכם טעות. נייר עיתון עלול לשרוט את הזכוכית ומגע של מים באותיות המודפסות עשוי להוביל לכך שהחלון שלכם יהיה הרבה יותר מוכתם ומלוכלך אחרי "הניקוי" מאשר לפניו.

הימנעו מהשמש

השילוב של שמש ישירה ומי סבון על החלון עלול להוביל להתייבשות מהירה של נוזל הניקוי והיווצרות כתמי סבון מעצבנים וקשים להסרה על זגוגית החלון.

אם אתם מנהלים עסק וחשוב לכם לשמור על חלון הוויטרינה נקי ומצוחצח אנחנו ממליצים לכם לפנות לחברת מרום צוק המתמחה בתחום ניקוי חלונות בגובה לעסקים שתספק לכם טיפול שוטף. ניקוי חלונות ויטרינה זה רק אחד מהשירותים שחברות אלו מספקות.

תכירו: המומחים בניקוי חלונות לעסקים

עיקר העבודה של החברות שמתמחות בניקוי חלונות לעסקים מתרכז בעבודות בגובה. ניקוי חלונות בגובה וניקוי חלונות גבוהים מספק כמה אתגרים לוגיסטיים שדורשים ציוד ומיומנות שרוב האנשים (ובעלי העסקים בכללם) אינם מחזיקים בהם. כך, למשל, אחד האמצעים היעילים ביותר שחברות ניקיון אלו מפעילות הם צוותים שמבצעים ניקוי חלונות בסנפלינג.

עבודות באמצעות סנפלינג דורשות מקצועיות ייחודית ואחריות רבה. עבודה כזו דורשת תקופת הכשרה ארוכה (או ניסיון משמעותי קודם בסנפלינג וגלישת צוקים) והעוסק בה, בעצם, מבצע פעילות ניקיון וספורט אתגרי בכפיפה אחת.

עבודות בגובה

לפרטים נוספים פנו אלינו באמצעות טופס צור קשרCall Now